Предстоящи събития

  • 16 Окт 2020
    Рожден ден на лъвчето Малкият принц Цял ден

  • 21 Ное 2020
    Ден на християнското семейство Цял ден

    Въведение Богородично.

  • Последни събития
  • Иновативно училище
  • Академия за родители
  • Английски език
  • Франкофония
  • icon Видео архив



Граници

Границите, които поставяме, са уникални, като нас самите. Да поставиш точните граници е изключително важен елемент от всяка връзка, която си изградил или ще изградиш през живота си.

Вижте още

Академия

През учебната 2017/2018 година под егидата на „Академия за ефективно родителство“, се провеждаха ежеседмични срещи в група за подпомагане на процеса за ефективно родителско общуване.

Вижте още

Тренинг за родители

Общуването отваря и затваря врати, създава напрежение и конфликти, но може да доведе и до усещането за разбиране, споделеност, топлота и приемственост.

Вижте още


Вижте още съвети от психолога

Видео Канал Малкият принц в YouTube
След нас:

Успехи от олимпиади и състезания на учениците от “Малкият принц”

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 гласа)
Успехи от олимпиади и състезания - Частно училище "Малкият принц"

Щастливи сме да изпратим учебната 2019-2020 година с многобройни призови места за възпитаниците Частно езиково училище “Малкият принц”.

Положеният труд на учениците през изминалата година не остана незабелязан и смелите състезатели заслужено получават своите отличия.

В края на месец септември, на Европейския ден на езиците, бе традиционното връчване на сертификати по английски език по нива Starters, Movers и Flayers към университета Cambridge. 50 деца от начален курс с гордост позираха за снимка с придобитите си сертификати, а още 18 ученици от прогимназия се окичиха с отлично покриване на нива KET, PET и FCE. Поздравления за всички тях и за техните учители - г-жа Анелия Чакърова и г-жа Ани Иванова!

Честито на изкачилите се на почетната стълбичка с много труд и знания, вземайки участие в турнири, състезания и олимпиади! Постоянството, отговорността и тренировките за ума издигат обучението на качествено ново ниво. Състезателите тренират концентрация, самодисциплина и търпение - качества, които формират характер и воля. Ето и резултатите:

НАЦИОНАЛЕН ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
,,В СЪРЦЕТО СИ ДА НОСЯ ОБИЧ, А ВЪВ ОЧИТЕ – НЕБЕСА!”

Втора награда в категория “Проза”: Микаела Павлова
Втора награда в категория “Рецитиране”: Неда Маргитина
Трета награда в категория “Поезия”: Неда Маргитина

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС "МАЛКИЯТ ПРИНЦ"
"АКО ИСКАШ ДА СРЕЩНЕШ ПЕПЕРУДА, ТРЯБВА ДА ИЗТЪРПИШ ДВЕ-ТРИ ГЪСЕНИЦИ"

ОТЛИЧЕНИ: Пресиана Хикова и Яна Петърнишки

УЧАСТИЕ В ПРОЕКТ “АРХИТЕКТ НА УЧИЛИЩЕ НА БЪДЕЩЕТО”

ВТОРО МЯСТО: Яна Петърнишки, Калина Трайкова, Кремена Калчева и Амина Атури

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В РЕГИОНАЛНИЯ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ SPELLING BEE

Яна Петърнишки - V клас - I място
Виктор Йорданов - VI клас - II място

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ НА СЪСТЕЗАНИЕ IT “ЗНАЙКО”

Итън Илиев, Теодор Славов, Егор Гуляев, Алекс Савов, Даниел Комаров, Рая Чендова, Даниел Панов, Тихомир Петров, Александър Михайлов,

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В МАЛКИЯ ФИНАЛ НА СЪСТЕЗАНИЕ IT “ЗНАЙКО”

Александър Костов

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ НА СЪСТЕЗАНИЕ IT “ЗНАЙКО+”

Калина Трайкова, Мартин Георгиев, Робърт Карамфилов, Иван Тодоров, Милица Капралова, Емил Васев, Николай Комаров
ПЪРВО МЯСТО В БЪЛГАРИЯ: София Долгова, Ванина Дикова, Лъки-Мартин Матев, Клара Капричева и Александра Славова

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В МАЛКИЯ ФИНАЛ НА СЪСТЕЗАНИЕ IT “ЗНАЙКО+”

Магдалена Янчева, Юлиян Манолов, Николай Михайлов

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР ИВАН САЛАБАШЕВ

Милен Балчев - I място
Станислав Рижов - I място
Васил Костов - II място
Еленор Габриел Пакендорф - II място
Деа Арабаджиева - III място

МЕДАЛИ ОТ МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ ЕСЕНЕН КРЪГ

I клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Васил Костов
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Ева Тодорова, Йоана Тодорова, Лора Андонова, Тея Славева
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Мартин Попов, Глеб Старовойтов, Виктория Николова, Кристиан Кузев, Кристиaн Кулев
II клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Галин Драганов, Максим Цанков
III клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Алекс Савов
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Виктор Драганов, Велислав Димитров, Росен Бербенков
IV клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Божидар Граматиков, Виктория Хикова, Васил Николов
V клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Амина Атури, Иван Тодоров, Християн Николов, Рая Златкова

МЕДАЛИ ОТ МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ ЗИМЕН КРЪГ

I клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Милен Балчев
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Теодор Славов, Лора Андонова, Деа Арабаджиева
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Александър Капричев, Васил Костов, Ева Тодорова, Йоана Тодорова, Кристиaн Кулев, Розабел Павлова, Тея Славева, Глеб Старовойтов, Мартин Попов, Симеон Янин
II клас
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Максим Цанков
III клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Алекс Савов
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Виктор Драганов
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Росен Бербенков, Моника Попова
IV клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Божидар Граматиков, Боян Станиславов, Васил Николов
VI клас
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Микаела Павлова

МЕДАЛИ ОТ МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ ПРОЛЕТЕН КРЪГ

I клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Йоанабел Михайлова, Мартин Попов, Станислав Рижов
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ: Теодор Славов, Симеон Янин, Лора Андонова, Ева Тодорова, Итън Илиев
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Глеб Старовойтов, Александър Капричев, Милен Балчев
II клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Ема Рижова
III клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Росен Бербенков, Алекс Савов
IV клас
БРОНЗОВ МЕДАЛ: Виктория Хикова, Боян Станиславов
VI клас
ЗЛАТЕН МЕДАЛ: Микаела Павлова

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА

IV клас
Божидар Граматиков, Боян Станиславов, Виктория Хикова, Борис Скулев, Васил Николов
VI клас
Катрин Русева

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА

V клас
Александра Славова, Мартин Георгиев, Николай Драгиев, Яна Петърнишки, Йоана Малева, Калина Трайкова
VI клас
Микаела Павлова, Ивелина Савова

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО РУСКИ ЕЗИК

V клас
Александра Славова, Мартин Георгиев, Тимофей Журов, Яна Петърнишки, Йоана Малева
VI клас
Борис Шерипов, Неда Маргитина

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИСТОРИЯ

VI клас
Виктор Йорданов

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО ИТ

VII клас
Ванина Дикова, Лъки-Мартин Матев, Милица Капралова

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ЗНАМ И МОГА

IV клас
Елена Христова, Ивайла Георгиева

КЛАСИРАНИ ЗА II КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕ СУФ ЛЮБОСЛОВИЕ

I клас
Ева Тодорова, Милен Балчев, Лора Андонова, Христо Димов, Василиса Николова, Кристиан Кузев, Ярослава Загнии, Васил Костов, Розабел Павлова II клас
Сияна Мартинова Петкова, Ема Станиславова Рижова
III клас
Алекс Савов, Теодор Тодоров, Моника Попова
IV клас
Ивайла Георгиева, Радина Трифонова, Васил Николов, Даниел Панов, Лора Салманска
V клас
Яна Петърнишки, Николай Драгнев, Елена Джурова, Йоана Малева, Александра Славова, Амина Аттури, Кремена Калчева
VI клас
Деница Попова, Микаела Павлова

Представяме Ви учениците, получили максимален брой точки в състезания през изминалата
2019-2020 учебна година:

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ "АЗ И ЧИСЛАТА"
11.02.2020 г.

I клас
Ева Тодорова, Еленор Габриел Пакендорф, Йоана Тодорова, Лора Андонова, Мартин Попов, Милен Балчев, Теодор Славов, Христо Димов
II клас
Михаил Цанков, Миша Садиков
III клас
Алекс Савов, Велислав Димитров, Рохит Котари, Росен Бербенков
IV клас
Виктория Хикова

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ "АЗ И ЗНАНИЕТО"

I клас
Васил Костов, Глеб Старовойтов, Деница Джурова, Ева Тодорова, Кристиан Кузев, Лора Андонова, Симеон Янин, Теодор Словов, Христо Димов
II клас
Максим Цаков
III клас
Алекс Савов, Константин Колев, Моника Попова
IV клас
Александър Михайлов, Даниел Панов, Петър Павлов, Радина Трифонова

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ "АЗ РИСУВАМ"

I клас
Александър Капричев, Васил Костов, Деница Джурова, Ева Тодорова, Йоана Тодорова, Кристиан Кузев, Глеб Старовойтов, Деа Арабаджиева, Еленор Габриел Пакендорф, Мартин Попов, Теодор Славов
II клас
Максим Цанков, Диана Гаянова
III клас
Александър Костов, Борислав Младенов, Виктор Драганов, Мейра Мусамедин, Росен Бербенков, Велислав Димитров, Витомир Симеонов, Йорданита Стоянова, Марияна Баева, Патрик Петков, Петромира Стоянова, Рохит Котари
IV клас
Виктория Хикова, Елена Христова, Лора Салманска, Васил Николов, Даниел Панов, Ева Комарева, Радина Трифонова, Рая Чендова, Яна Танчева

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ “АЗ, ПРИРОДАТА И СВЕТЪТ”

I клас
Александър Капричев, Васил Костов, Глеб Старовойтов, Деа Арабаджиева, Ева Тодорова, Иван Гочев, Йоана Тодорова, Кристиан Кузев,Кристиан Кулев, Лора Андонова, Мартин Попов, Теодор Славов
IІ клас
Максим Цанков, Михаил Садиков, Сияна Петкова
IV клас
Радина Трифонова, Рая Чендова

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ "АЗ ОБЩУВАМ С ЕВРОПА" - АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

III клас
Алекс Савов, Александър Костов, Константин Колев, Моника Попова, Петромира Стоянова, Рохит Котари
IV клас
Борис Скулев

СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ "АЗ ОБЩУВАМ С ЕВРОПА" - РУСКИ ЕЗИК

IІ клас
Диана Гаянова, Сияна Петкова
III клас
Константин Колев

Пожелаваме си нови отличия и изяви за удовлетворение на ученици, родители и учители. Успешна, вдъхновяваща, съзидателна Нова година!

Успехи от олимпиади и състезания на учениците от “Малкият принц” - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Подобни събития